Par uzņēmumu

SIA INDUCONT dibināta 2004. gadā, Rīgā, Latvijā. Kompānijas birojs atrodas Rītausmas ielā 11b, Rīgā. Uzņēmuma dibinātājs un vadītājs ir Māris Dižgalvis. Kopš 2008. gada uzņēmumam ir filiāle Tallinā, Igaunijā.

SIA INDUCONT regulāri ņem dalību industriālo tehnoloģiju izstādēs.

Darbības sfēra

Mūsu darbība ir orientēta uz rūpnieciskiem uzņēmumiem, pašvaldībām un citām juridiskām personām. Piegādājam un uzstādām iekārtas piena kombinātos un alus ražotavās, ūdens sagatavošanas un notekūdeņu apstrādes sistēmās, kā arī tvaika un kondensāta savākšanas sistēmās. Piedāvājam automātiskās uzraudzības sistēmas kanalizācijas sūkņu stacijās vai artēziskajās akās, GSM vai GPRS modēmus lietotāju informēšanai par avārijas situācijām.

Mūsu uzņēmums piedāvā pilnu pakalpojumu spektru - no projekta izstrādes līdz iekārtu montāžai, regulēšanai un vēlākai apkalpošanai. Mēs veicam esošās situācijas un procesu, tajā skaitā enerģijas patēriņa izvērtēšanu klientu uzņēmumā un piedāvājam izstrādāt ekonomiskus risinājumus, kas sistēmu uzlabošanas rezultātā sniedz jūtamu energoefektu ilgtermiņā.

Pieredze rāda, ka mūsu sniegtie servisa pakalpojumi šajā darbības sfērā ir pieprasīti un klientiem nepieciešami, tomēr mūsu reģionā netiek pietiekami plaši piedāvāti. Mēs cenšamies apmierināt pieprasījumu ar visaugstākās kvalitātes iekārtām un inženiertehniskajiem risinājumiem.

Uzņēmums SIA INDUCONT ir pārstāvis vairākiem nozīmīgiem pasaulē labi atpazīstamu zīmolu uzņēmumiem - Danfoss, Krohne, Nordic Water, AVK International, Valsteam ADCA, Kinetico, Diehl Metering u.c. Uzņēmuma piedāvājumu veido iekārtas un tehnoloģiskie risinājumi, kuri Baltijas valstīs līdz šim nav bijuši plaši pieejami. Kā piemēru var minēt speciālas iekārtas, paredzētas uzstādīšanai notekūdeņu apstrādes sistēmās, sūkņu stacijas, industriālās vadības komponentes, frekvenču pārveidotājus, industriālos magnētus un metāla detektorus.